Yüksek Hızlı Açık En, Süpreme, Yuvarlak Örgü Makinesi

Yüksek Hızlı Açık En, Süpreme, Yuvarlak Örgü Makinesi

1. Platin çelikleri ve örgü çelikleri, özel alaşımlı çelikten imal edilirken, kusursuz kumaşların mükemmel üretimini sağlamak için kararlı bir faaliyet gösteren ideal bir örme makinesidir. 2. Parça ve aksesuarların çoğu CNC tezgahlarında % 00,1 hassasiyet ile imal edilmiştir. Merkezindeki aksesuarlar hassas bir şekilde yerleştirilmiştir. 3. Kumaşın tamamen kullanılabilmesi için kırışıklıkların yok olmasını ve maliyeti düşürmek ve kârı artırmak için atık üretmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kumaşın yoğunluğunu homojen ve dengeli yapabilmek, kolay kontrol ve zaman tasarrufu ve verimlilik sağlamak için fıçı hız transfer cihazı tasarlanmıştır.

Yüksek Hızlı, Full Elektronik, Jakarlı Yuvarlak Örgü Makinesi

Yüksek Hızlı, Full Elektronik, Jakarlı Yuvarlak Örgü Makinesi

Makine, iğne silindirindeki iğneleri seçmek için bilgisayarlı aktüatör kullanmaktadır. Bilgisayarlı isteğe bağlı örgü cihazı, üç aşamalı ÖRGÜ, PİKE ve İPTAL iğne seçimi yapacaktır. Her türlü karmaşık sanat ve zanaat yapısı ve tasarımı, bilgisayarlı florinasyon hazırlama sistemi ile özel kontrol talimatlarına aktarılabilir, sonra U diske veya diskete kaydedilir, daha sonra çeşitli tasarımlar için jakarlı örgü kumanda sistemine girilir, model tasarımları değiştirmek için zamandan tasarruf sağlar. Uluslararası isteğe bağlı örme organizasyonunun gelişmiş bilgisayarlı aktüatörünü kullanır, böylece makinenin daha kararlı olması, basit bir çalışma ve kolay bakım yapılması sağlanır.

Yüksek Hızlı Çift Plaka Ribana Makinesi

Yüksek Hızlı Çift Plaka Ribana Makinesi

Üst ve alt dişliler yağ içinde olduğundan aşınma ve gürültüyü azaltmakta ve hassasiyet ile ömrünü uzatmaktadır. Makinenin yeni tasarlanmış çerçevesi sayesinde kam kutusu tabanı ve manşon aynı anda yer değiştirir, böylece iğne toleransını ve üst ile alt arasındaki boşluğu ayarlamak daha kesin ve daha basit hale gelir. Çok işlevli makine, Dia içinde 2 yol ve Silindir içinde 4 yollu kamlarla donatılmıştır. Sadece kamların profesyonel sırasını değiştirmek suretiyle çift yapıyı değiştirebilir ve değişen piyasa isteklerine uyarlanabilir.

Yüksek Hızlı Dar Pus Süprem Örme Makinesi

Yüksek Hızlı Dar Pus Süprem Örme Makinesi

Makinenin çerçevesi örme prensibini insan mühendisliği ile bir araya getirmektedir. Ana hat güzel ve sağlam ve güvenilirdir. Parçaların deforme olmasını önleyen, iyi dökme demir, uzun doğal zamanlama etkisi ve yapay zamanlama etkisi uygulamaktadır. Özel tahrik sistemi makinenin daha dengeli çalışmasını sağlar. Ana plaka ve ana plakanın dişlisi, yağa daldırılan ve ithal yüksek sınıf yağlama yağlarını kullanır, böylece çalışma sesi az ve tahrik dişlisi dayanıklı hale gelir. Bütün kamlar ve kam kutusu CNC işleme merkezinde işlenmiş ve oyulmuş ithal Japon alaşım çeliğinden yapıldığından iğne yolu pürüzsüzdür ve makine yüksek hızda çalışırken iğnenin akıcı ve dayanıklı olmasını sağlar. Yeni tip tasarımlı merkezi sistem sıkı bir yapıya sahiptir ve istikrarlı bir şekilde yukarı ve aşağı doğru giderek kumaş ağırlığının hassas ve basit bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Likra cihazı makinenin her türlü gömlek, tişört, iç çamaşırı ve mayo vs. üretmesine uygundur.

Yüksek Hızlı Tam Bilgisayarlı 6(4) Renkotomatik Ringel Makinesi

Yüksek Hızlı Tam Bilgisayarlı 6(4) Renkotomatik Ringel Makinesi

Makinenin yapısı, çok kaliteli ve yüksek üretim sağlayabilen küçük otomatik şerit cihazı ile basit ve kararlıdır. Yeni tip tasarımlı merkezi sistem sıkı bir yapıya sahiptir ve istikrarlı bir şekilde yukarı ve aşağı doğru giderek kumaş ağırlığının hassas ve basit bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Makine, kullanıcı dostu çalışma arabirimi ile gelişmiş bilgisayarlı sistem kullanmaktadır. Modellerin tamamı U diske kaydedilebilir ve bilgisayar tarafından okunabilir. Likra iplik besleyiciler çeşitli elastik renkli şerit kumaşların tamamını tasarlayacak şekilde donatılabilir.

Yüksek Hızlı Tüp Süprem Örgü Makinesi

Yüksek Hızlı Tüp Süprem Örgü Makinesi

Makinenin çerçevesi örme prensibini insan mühendisliği ile bir araya getirmektedir. Ana hatları güzel, sağlam ve güvenilirdir. Parçaların deforme olmasını önleyen, iyi dökme demir, uzun doğal zamanlama etkisi ve yapay zamanlama etkisi uygulamaktadır. Özel tahrik sistemi makinenin daha dengeli çalışmasını sağlar. Ana plaka ve ana plakanın dişlisi, yağa daldırılan ve ithal yüksek sınıf yağlama yağlarını kullanır, böylece çalışma sesi az ve tahrik dişlisi dayanıklı hale gelir. Güçlü değiştirilebilirlik. Tekli örme makinesi merkezindeki parçaları değiştirerek havlu veya üç iplikli polar makinesi haline getirilebilir. Bütün kamlar ve kam kutusu CNC işleme merkezinde işlenmiş ve oyulmuş ithal Japon alaşım çeliğinden yapıldığından iğne yolu pürüzsüzdür ve makine yüksek hızda çalışırken iğnenin akıcı ve dayanıklı olmasını sağlar. Yeni tip tasarımlı merkezi sistem sıkı bir yapıya sahiptir ve istikrarlı bir şekilde yukarı ve aşağı doğru giderek kumaş ağırlığının hassas ve basit bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Farklı fonksiyonlara sahip kamları değiştirmek suretiyle, makine farklı tekli yapılarda çeşitli kumaşlar üretebilir. Bir çaplı makine başka bir çaplı makineye değiştirilebilir, örneğin 34" x73F makine 30" x64F ile değiştirilebilir. Bu fonksiyon tekli jarse veya çift jarse makinelerinde mevcuttur.