SELECT * FROM konfeksiyon WHERE mod_rewrite_kimlik='fleibig-koyun-kirkma-makinasi-(320w-koyun-kirpma-makinesi)'

FLEIBIG KOYUN KIRKMA MAKİNASI (320W KOYUN KIRPMA MAKİNESİ)

FLEIBIG KOYUN KIRKMA MAKİNASI (320W KOYUN KIRPMA MAKİNESİ)


Güçlü ekonomik 320 watt gücünde, soğutma işlemi için havalandırmalı kafa, elektrikl güvenliği için çift yalıtım, plastik çantası içerisinde.

Makine termik şalterlidir ısınmada motor durur soğuyunca tekrar çalışır.fleibig koyun kırkma kırpma makası makinesi


Makinenin kullanımı: Makineleri kesinlikle suya batırıp soğutmayın. Su motor kısmına giderse cereyana kapılabilirsiniz. Makinanın üzerinde sıkma vidası vardır. Bu tarakla bıçağın sıkma vidasını sıkın, bu tarakla bıçağı birbirine yakınlaştırır.


Çok fazla sıkmayın, ayrıca çokda gevşek olmasın. Bıçakla tarağı ince yağla yağlayınız. Bir müddet sonra kesmesse o zaman biraz daha sıkma vidasını sıkın dolayısıyla biraz daha birbirine bastırır. Yine de kesme yapmıyorsa bıçak körelmiştir. Biletip tekrar kullanabilirsiniz. Kirli hayvanlardaki toprak ve benzeri şeyler bıçağın körelmesinde önemli bir etkendir.


Hayvanların temizliğine göre 15 ila 90 kırkım yapılabilir. Kırkım işi bittikten sonra temizleyin, yağlayın. Makineye bıçak tarak takarken önce tarağı sonra bıçağı takın. Bıçak taraktan 5mm ila 8mm arası geride kalacak şekilde takın. Bıçağı basan çatalların sivri uçlarının bıçağa geçmesini sağlayın. Daha sonra üstteki sıkma vidasını sıkın. Terli ve ıslak hayvanı kesinlikle kırkmayın. Tok hayvanın kırkılması tercih sebebidir.Orjinal ÇantalıGüç: 320 W

Hız: 2400 rpm/min

MakVoltaj: 220V 50 Hz

Bürüt Ağırlık: 3 Kg

Net Ağırlık: 2 Kg

Soğutma Sistemi: Hava Soğutmalı

Konfeksiyon ait diğer ürünler

GRAND GA112 OVERLOK MAKİNASI İPLİK TEMİZLEME TERTİBATI

GRAND GT36 KABİNLİ ÇİFT BAŞLI İPLİK TEMİZLEME MAKİNASI

FLEIBIG KOYUN KIRKMA MAKİNASI (320W KOYUN KIRPMA MAKİNESİ)

BELLA T201 PORTATİF İPLİK TEMİZLEME MAKİNASI

UNISUN US-101A SENSÖRLÜ HAVALI İPLİK TEMİZLEME MAKİNASI (TABLALI)