Ürün Özellikleri:

  1. Makinenin çerçevesi örme prensibini insan mühendisliği ile bir araya getirmektedir. Ana hatları güzel, sağlam ve güvenilirdir. Parçaların deforme olmasını önleyen, iyi dökme demir, uzun doğal zamanlama etkisi ve yapay zamanlama etkisi uygulamaktadır.
  2. Özel tahrik sistemi makinenin daha dengeli çalışmasını sağlar. Ana plaka ve ana plakanın dişlisi, yağa daldırılan ve ithal yüksek sınıf yağlama yağlarını kullanır, böylece çalışma sesi az ve tahrik dişlisi dayanıklı hale gelir.
  3. Güçlü değiştirilebilirlik. Tekli örme makinesi merkezindeki parçaları değiştirerek havlu veya üç iplikli polar makinesi haline getirilebilir.
  4. Bütün kamlar ve kam kutusu CNC işleme merkezinde işlenmiş ve oyulmuş ithal Japon alaşım çeliğinden yapıldığından iğne yolu pürüzsüzdür ve makine yüksek hızda çalışırken iğnenin akıcı ve dayanıklı olmasını sağlar.
  5. Yeni tip tasarımlı merkezi sistem sıkı bir yapıya sahiptir ve istikrarlı bir şekilde yukarı ve aşağı doğru giderek kumaş ağırlığının hassas ve basit bir şekilde ayarlanmasını sağlar.
  6. Farklı fonksiyonlara sahip kamları değiştirmek suretiyle, makine farklı tekli yapılarda çeşitli kumaşlar üretebilir.

                Bir çaplı makine başka bir çaplı makineye değiştirilebilir, örneğin 34" x73F makine 30" x64F ile değiştirilebilir. Bu fonksiyon tekli jarse veya çift jarse makinelerinde mevcuttur. 

Parametreler:

Model

Çap

Ölçü

Besleyici

Kullanılabilir iplik malzemeleri

YX- HS3F

9-44

9G - 40G

27F-132F

PAMUK, SENTETİK ELYAF, KARIŞIM, İPEK VE SUNİ YÜN