fbpx
Tesislerimiz

Santeks Makine Üretim Tesislerimiz, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile gerçekçi hedefler doğrultusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de başarılı işlere imza atmayı hedeflemektedir.

Bizi Arayın

santeks makine yedek parça tekstil makineleri yedek parça

 Santeks Tekstil Makineleri

Geniş makine grubu sayesinde Türkiye standartlarının üzerinde olan firmamızın, Saraçlar, Mimsan, Güngören, Merkez Ofis ve Yedek Parça olmak üzere 5 adet tesisimiz bulunmaktadır. Makinelerin AR-GE geliştirme programları ile Türkiye’nin en iyi tekstil makineleri firması olma yönünde emin adımlarımızla ilerliyoruz.

santek tekstil makineleri, yuvarlak örme makinaları, jakarlı dar dokuma makineleri, kapitone makineleri, tres halat makinesi, yaka makineleri, raschel makineler, tektsil makinaları, sanayi imalat makineleri istanbul özbekistan kazakistan rusya

Merkez Ofis

Merkez Ofisimizde; Makine Teknisyenleri, Web & Grafik  Bölümü, Muhasebe Bölümü, İthalat ve İhracat Birimi, Kosgeb araştırma ve geliştirme birimlerimiz bulunmaktadır.

Tokat Makine Üretim Tesisimiz

Yeni Projemiz olan Tokat Fabrikamızın ilk göreselleri.

Santeks Mask

Maske Üretim Tesisi

Maske Üretim Tesisimizde, 7 personel ile cerrahi maske üretimi, maske lastikleri üretimi, ffp2 maske üretimi, N95 ve 3 katlı Meltblownlu maskeler üretilmekte ve paketlenmektedir.

Santeks Makine

Makine Üretim Tesisi

Makine Üretim Tesisimizde; 6 personel, teknik ekip ve mühendislerimiz ile İplik Aktarma Makinelerinin tüm üretim, kurulum ve makine çalışma testleri gerçekleşmektedir.

Santeks Deop

Lojistik Depo

Lojistik Depomuzda, yurtdışına veya yurtiçine gidecek olan makinelerimizin kargolama, sandık kurulumu, ve gümrük işlemleri 5 personelimiz ile gerçekleşmektedir.

Santeks Yedek Parça

Yedek Parça Satışı

Yedek Parça Satış bölümümüzde; yurtiçi yurtdışı parça tedariği sağlayarak, makinelerimizin tüm parçalarının satışını ve kargolamasını yapmaktayız. Detaylı bilgi için arayınız.

Santeks Makine

Teknik Servis Ekibi

Makine Teknik Servis Ekibimizle, sizlere hizmet vererek sorunsuz üretim yapmanızı sağlamaktayız. 15 yetkin uzman teknik ebimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

Santeks

Showroom

Showroom tesisimizde makinelerimizi inceleyebilirsiniz.

0

TOP

X
Canlı Destek
Canlı Destek
Müşteri temsilcimizle konuşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.