fbpx
Santeks Tekstil Jakarlı Dar Dokuma Makineleri

Dar Dokuma ve Jakarlı Dar Dokuma MakineleriSanteks Tekstil Makineleri Dar Dokuma Makinesi ile Üst Düzey Yedek Parça ve 7/24 Teknik Destek HizmetiÜrünler

Santeks Dar DokumaMikro PuntoÖrme LastikYuvarlak ÖrmeYakaKapitoneTres Makineleri

Dar
Makineleri

santek tekstil makineleri, yuvarlak örme makinaları, jakarlı dar dokuma makineleri, kapitone makineleri, tres halat makinesi, yaka makineleri, raschel makineler, tektsil makinaları, sanayi imalat makineleri istanbul özbekistan kazakistan rusya

Dar Dokuma Makinesi Nedir? Nasıl Çalışır ?

Santeks Tekstil Makineleri Dar Dokuma yazılı, yazısız hafif veya orta derecede ağırlıklı elastik ve elastik olmayan şerit lastik bantların üretimi için kullanılır.

Dar  Dokuma Makinaları sektöründe uzmanlaşmış kalifiyeli elemanlarımız tarafından üretilen  ENFJ  bilgisayar kontrollü  jakarlı dar dokuma makinalarımız her türlü logo , kelime , slogan ve sembolde elastik ve düz şerit  imalatını rahatlıkla yapabilmektedir.   

Yüksek performansta çalışma hızı ve verimliliği sayesinde ENF serisi Jakarlı Dar Dokuma makinalarımız, müşterilerine her zaman en iyi sonuç ve maksimum üretim kapasitesi sağlamaktadır.

Makinelerin bakım onarım tamir işlerinden firmamız sorumlu olup bu alanda üst düzey yedek parça ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. 

Dokuma Makinelerimiz Düz Dar Dokuma ve Jakarlı Dar Dokuma olarak iki sınıfa ayrılmaktadır.

Dar Dokuma Makinesi Neler Üretir?

Santeks Tekstil Makineleri, Dar Dokuma Makinesi ile bir çok sektöre hizmet etmektedir. Bu sektörlerin büyük bir çoğunluğu tekstil ve üretimdir. Dar Dokuma Makinesinin ürettiği başlıca ürünler şunlardır ; 

Ağır dokuma, kaldırma sapanları, emniyet kemeri, desen dokuma, kargo kayışları, bağlama kayışları, çekme kayışları, mandal kayışları, ordu kemeri gibi bir çok ürün üretmektedir.

Neden Biz?

Santeks Tekstil Makineleri uluslararası %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren bir kuruluştur.


Bizi Arayın

2021

Son Teknoloji

%100

Müşteri Portföyü

Geniş Ağ

Yedek Parça

7/24

Teknik Servis

Jakarlı Dar Dokuma

Santeks Dar DokumaMikro PuntoÖrme LastikYuvarlak ÖrmeYakaKapitoneTres Makineleri

Jakarlı Dar
Makineleri

Jakarlı Dar Dokuma Makinesi kategorimizde  çok seri üretim yapılması gereken hafif ağırlıkta bantlar için çok ideal makinelerimiz mevcuttur. Çok yönlü ayar yapabilme kabiliyeti Sistem 1, Sistem 2, Sistem 3 ve Sistem 4 sistemleriyle bağlama yapabilecek ekipmanlara sahip olabilmesi için 2/150 – 2/130 – 4/100 – 6/66 – 8/27 mm kadar bant grupları çalışabilen eksantrik ile daha fazla ağız açan baklaya 48 rapora kadar uzayan, eksantrik ve bakla bir arada çalışan 12 çerçeveye kadar yükselen kendine özgü görüntüsüyle fevkalade bir tezgahtır. 

Jakarlı Dar Dokuma Makinesi Neler Üretir?

Santeks Tekstil Makineleri Jakarlı Dar Dokuma Makinemiz yazılı, ve desenli fermuar, kemer, ekstrafor, bandaj, kurdele, elastiki bantlar, sargı bezi, tüfek kayışı, paraşüt kayışı ve askeri teçhizatta kullanılan bantlar, emniyet kemerleri gibi ürünleri dokuma için profesyonel mühendisler tarafından tasarlanmıştır.

Jakarlı Dar Dokuma’nın
Yeri ve Önemi

Santeks Tekstil Makineleri olarak sizler için hazırladığımız Jakarlı Dar Dokuma‘nın günlük hayatımızdaki kullanım alanlarını inceleyeceğiz.

 • Ev tekstil ürünlerinde pike yorgan gibi malzemelerinde,
 • Giyim tekstil mont kaban ve aksesuarlarında,
 • Mobilya Sanayi,
 • Çanta kolu, tutma sapı ve iç aparatları,
 • Dokuma saat aksesuar kayışları,
 • Personel kartları ve kimlik asacakları,
 • Erkek çamaşır Bokser lastikleri,
 • Bel kemerleri,
 • İş güvenlik ekipman malzemeleri,
 • Otomotiv sektörü,
 • Yüksek teknoloji ürünleri
 • Spor malzemeleri,
 • Panjur ipleri,
 • Gıda ve yiyecek sektörü,
 • Paketleme malzemeleri,
 • Kamp ve çadır malzemeleri gibi bir çok alanda günlük hayatımızda karşımıza çıkmaktadır.
Dar Dokuma Makinesi Çalışma Sistemi

Jakarlı Dar Dokuma Makinesi Çalışma Sistemi

0

TOP

X
Canlı Destek
Canlı Destek
Müşteri temsilcimizle konuşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.