Santeks Tekstil Düz Örgü Yaka Makinası
Düz Örgü Yaka Makineleri
Üstün performansı ve kaliteli üretim kabiliyeti ile muadilleriyle arasına uzak ara fark açmaktadır. Bu makina ile yaka örme ve düz dokuma yapabilirsiniz. Jakarlı örgü sistemi ile benzersiz ürünler üretebilirsiniz.
Ürünler

Düz Örgü Makineleri

santek tekstil makineleri, yuvarlak örme makinaları, jakarlı dar dokuma makineleri, kapitone makineleri, tres halat makinesi, yaka makineleri, raschel makineler, tektsil makinaları, sanayi imalat makineleri istanbul özbekistan kazakistan rusya

Düz Örgü Yaka Makinası Nedir? Nasıl Çalışır ?

Santeks Tekstil Makineleri Düz Örgü Yaka Makinesi ile yapılan bir çok tekstil ürünü bulunmaktadır. Sektörlerin en çok tercih ettiği yüksek performans ile çalışan Düz Örgü Makinası ile üretim bandında bir çok yaka ürünü üretebilmektedir. Düz örgü yakanın stil özelliği ve bir yaka için bilgisayar programa özelliği sayesinde çeşitli tekstil yakası ve deseni oluşturabilmektedir. Düz Örgü Yaka Makinesi Bilgisayarlı Düz Örgü Yaka Makinesi Jakarlı ve Full Jakarlı Yaka Makine‘leri olarak 4 gruba ayrılmaktadır.

Düz Örgü Yaka Makinesi Neler Üretir?

Düz Örgü Yaka Makinesi, tüm giyim ev tekstili kumaşlarının, tişört yakalarının, mont ribanalarının, etek ribanalarının, üretiminde kullanılır. Tekstil kumaş üreticilerinin yaka üretiminde en çok tercih ettiği makina gruplarındandır. 

Neden Biz?

Santeks Tekstil Makineleri uluslararası %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren bir kuruluştur.

2021

Son Teknoloji

%100

Müşteri Portföyü

Geniş Ağ

Yedek Parça

7/24
Teknik Servis

Düz Örgü Yaka Makinesinin Yeri ve Önemi

Santeks Tekstil Makineleri olarak sizler için hazırladığımız Düz Örgü Yaka Makinesi‘nin günlük hayatımızdaki kullanım alanlarını inceleyeceğiz.

  • Ev tekstil ürünlerinde
  • Tişört Yakası
  • Mont Ribanası
  • Etek Ribanası
  • Kazak Yakaları
  • Kol Ribanası
Düz Örgü Makinesi Çalışma Sistemi
Bilgisayarlı Düz Örgü Yaka Makinesi Çalışma Sistemi
0

TOP

X
Canlı Destek
Canlı Destek
Müşteri temsilcimizle konuşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.