fbpx
Yuvarlak örme makineleri

Santeks Tekstil Makineleri’nin Boosan Markası ile ürettiği yeni nesil Yuvarlak Örme Makineleri ile üretim alanında verim elde edin. Kolay kullanımı ve performansı ile üretim konusunda zamandan kazanmanıza olanak sağlar. Üstün performansı ve kaliteli üretim kabiliyeti ile muadilleriyle arasına uzak ara fark açmaktadır. Bu makina ile kaliteli ve benzersiz ürünler üretebilirsiniz.

Yedek parça temini ve teknik destek hizmeti konusunda firmamız ürünlerimizin ardında sonuna kadar müşteri memnuniyetini gözeterek durmaktadır.

Yuvarlak Örme Makineleri Neler Üretir?

Santeks Tekstil Makineleri,  Yuvarlak Örme Makinesleri‘nin başlıca ürettiği ürünler ve malzemeler şunlardır;  T-shirt, Sweatshirt, Tayt, günlük kıyafetlerin kumaş üretimi, otomobil sektöründeki tekstil ürünleri gibi bir çok alanda üretim yapmaktadır. Günlük hayatımızda kullanılan ürünleri bir sonraki başlığımızda inceleyebilirsiniz.

Yuvarlak Örme Makinelerinin Üretim Çeşitleri

Santeks Tekstil Makineleri,  Boosan Yuvarlak Örme Makinelerindeki çeşitli örme yapıları sayesinde çeşitlendirilmiş kumaş üretimine olanak sağlar. 

İki İplik, Üç İplik, İnterlok Ribana, Jakarlı Süprem, Jakarlı, Çift Taraflı (Double Face) Krep, Scuba, Terry (Loop Pile) Havlu Kumaşı, Süprem, Pike, Kaşkorse Kumaşı, Ringel, Darpus gibi başlıca üretim çeşitleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

Tek Plaka Yuvarlak Örme Makinesi - Açık En- Dört Parça - PLT3

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun açık en, düşük ayak, tek plaka, ribana, çift plaka, dar pus süprem, jakarlı, elektronik çeşitleri ile yuvarlak örme makinelerimiz uygun fiyatlıdır ve yedek parça ile teknik servis ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Çağır Merkezi

+90 (212) 556 05 76 pbx

Whatsapp

+90 536 639 44 36

E-posta

info@santeksmakine.com

0

TOP

X
Canlı Destek
Canlı Destek
Müşteri temsilcimizle konuşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.