Santeks Tekstil Yuvarlak Örme Makineleri

Yuvarlak Örme MakinesiSanteks Tekstil Makineleri Yuvarlak Örme Makinesi ile T-shirt, Sweatshirt, Tayt gibi tekstil ürünlerinde kumaş üretiminin vazgeçilmezi. Diğer ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.Ürünler

Santeks Yuvarlak Örme Makineleri

Yuvarlak MakineleriTek Plaka Yuvarlak Örme Makinesi - Açık En- Dört Parça - PLT3Açık En Tek Plaka Elastan Örme Makinesi

PLT 3

Santeks Tekstil Makineleri Boosan Yuvarlak Örme Makineleri yeni nesil yuvarlak örgü makinası ile üretim alanında verim elde edin. Kolay kullanımı ve performansı ile üretim konusunda zamandan kazanmanıza olanak sağlar. Üstün performansı ve kaliteli üretim kabiliyeti ile muadilleriyle arasına uzak ara fark açmaktadır. Bu makina ile kaliteli ve benzersiz ürünler üretebilirsiniz.

Yedek parça temini ve teknik destek hizmeti konusunda firmamız ürünlerimizin ardında sonuna kadar müşteri memnuniyetini gözeterek durmaktadır.

Yuvarlak Örme Makinasi Neler Üretir?

Santeks Tekstil MakineleriYuvarlak Örme Makinası‘nın başlıca ürettiği ürünler ve malzemeler şunlardır;  T-shirt, Sweatshirt, Tayt, günlük kıyafetlerin kumaş üretimi, otomobil sektöründeki tekstil ürünleri gibi bir çok alanda üretim yapmaktadır. Günlük hayatımızda kullanılan ürünleri bir sonraki başlığımızda inceleyebilirsiniz.

Yuvarlak Örme Makinasının Üretim Çeşitleri

Santeks Tekstil Makineleri,  Boosan Yuvarlak Örme Makinelerindeki çeşitli örme yapıları sayesinde çeşitlendirilmiş kumaş üretimine olanak sağlar.

İki İplik, Üç İplik, İnterlok Ribana, Jakarlı Süprem, Jakarlı, Çift Taraflı (Double Face) Krep, Scuba, Terry (Loop Pile) Havlu Kumaşı, Süprem, Pike, Kaşkorse Kumaşı, Ringel, Darpus gibi başlıca üretim çeşitleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

Neden Biz?

Santeks Tekstil Makineleri uluslararası %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren bir kuruluştur.
Bizi Arayın

Son Teknoloji

%100

Müşteri Portföyü

Geniş Ağ

Yedek Parça

7/24

Teknik Servis

Boosan
Örme Makinesi Elastan Tertibatlı

İstanbul Santeks Tekstil Makineleri Boosan 3 iplik örme makinası farklı tipteki ipliklerle pamuklu dokuma, pamuklu polyester dokuma, elastik dokuma ile örme yapabilmesini sağlar. Tek Jarse Tek Plaka olarak çalışmaktadır.

Boosan Çift Plaka Ribana Örme Makinesi

Santeks Tekstil Makineleri üretim ve tekstil alanında bir çok ürün hizmeti vermektedir. Çok işlevli Çift Plaka Ribana Örme Makinası, çap içinde iki yol ve silindir içinde dört yollu kamlarla donatılmıştır. Sadece kamların profesyonel sırasını değiştirmek suretiyle çiftli yapıyı değiştirebilir ve değişen piyasa taleplerine göre uyarlanabilir. Satılık Makinelerimizi görmek için tıklayınız.

santek tekstil makineleri, yuvarlak örme makinaları, jakarlı dar dokuma makineleri, kapitone makineleri, tres halat makinesi, yaka makineleri, raschel makineler, tektsil makinaları, sanayi imalat makineleri istanbul özbekistan kazakistan rusyasantek tekstil makineleri, yuvarlak örme makinaları, jakarlı dar dokuma makineleri, kapitone makineleri, tres halat makinesi, yaka makineleri, raschel makineler, tektsil makinaları, sanayi imalat makineleri istanbul özbekistan kazakistan rusya

Boosan Otomatik
Makinesi 6(4) Renk

İstanbul Boosan Santeks Tekstil Makina Otomatik Ringel Örme Makinesiyle üretilecek olan kumaş, dolgun, sıkı ve bu özelliklerine bağlı olarak daha az elastik bir yapıya sahiptir. Yapı olarak belirli iplik tipleriyle dokunan dokuma kumaşla benzerlik gösterir. Bu kumaş türü, yapısından ötürü otomotiv sektöründe oldukça rağbet görmektedir: arabanın iç döşemesinde, koltuklarda vb. alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Makine inceliğine (gauge) bağlı olarak; hammadde olarak mikro elyaf kullanılarak bu makineyle örülmüş kumaşlar giyim sektöründe bile kendine yer bulabilmektedir. 6 renge
kadar desen tasarımı oluşturabilirsiniz. Ringel Örme Makinesi fiyatları için bize ulaşın.

Elektronik İnterlok Jakarlı Yuvarlak Örgü Makinesi

Santeks Tekstil Makineleri Elektronik İnterlok Jakarlı Yuvarlak Örgü Örme Makinesi iğne silindirindeki iğneleri seçmek için bilgisayarlı sistem kullanmaktadır. Bilgisayarlı elektronik isteye bağlı örgü makinesi 3 aşamalı örgü pike ve iğne iptali seçimi yapabilmektedir.

Desen kontrol sistemi kolay kullanımı ile hızlı bir şekilde desen yükleme ve birçok ayarları kontrol paneli üzerinden rahatça yapmanızı sağlar.

Kullanım alanları; Fantezi kıyafetler, Spor kıyafetler, Ev tekstili, Otomotiv
Kullanılabilir Malzemeler; İpek, Pamuk, Sentetik Elyaf, Yapay Yün, Polyester.

Yuvarlak Örme Makinesi’nin
Yeri ve Önemi

Santeks Tekstil Makineleri olarak sizler için hazırladığımız Yuvarlak Örme Makinesi‘nin günlük hayatımızdaki kullanım alanlarını inceleyeceğiz.

 • Spor Giyim
 • Ev Tekstili
 • Mayo – Swimwear
 • Dış Giyim
 • İç Giyim
 • Fantezi Giyim
 • Otomotiv Sektörü
 • Medikal Tekstil
 • Gecelik (Nightwear)
 • Aksesuar
 • Havlu Bornoz Üretimi

santek tekstil makineleri, yuvarlak örme makinaları, jakarlı dar dokuma makineleri, kapitone makineleri, tres halat makinesi, yaka makineleri, raschel makineler, tektsil makinaları, sanayi imalat makineleri istanbul özbekistan kazakistan rusya

3 İplik Yuvarlak Örgü Makinesi Çalışma Prensibi

Yuvarlak Örgü Makinesi Çalışma Prensibi

TOP

X
Canlı Destek
Canlı Destek
Müşteri temsilcimizle konuşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.